zarabianie w internecie

Poleć i załóż konto prawie darmowe. Odbierz min. 140 zł

zarabianie w internecie
źródło freedigitalphotos.net

Jeszcze nie skończyła się kampania Lokaty Be Happy a ta sama firma afiliacyjna zaprezentowała nową ofertę.

Tym razem należy założyć konto osobiste Wymarzone Konto w Raiffaisen Polbank by otrzymać nagrodę gwarantowaną 55 zł (jako klient) + 85 zł (jako osoba polecająca). Programom partnerskim, a ten właśnie nim jest, poświęciłam ten wpis.

Dokładną analizę konta przeprowadziłam w osobnym artykule więc tu skupię się na najważniejszych rzeczach: dla klienta (osoba zakładająca konto) i dla osoby polecającej konto.

 

Informacje dla KLIENTA czyli co nieco o Wymarzonym Koncie

Myślę, że śmiało można to konto polecić (ja już je założyłam), bo naprawdę w porównaniu z dostępnymi ofertami na rynku jest atrakcyjne.

  1. Jest oprocentowane. To coś, co ostatnimi czasy się zdarza niezwykle rzadko. Niewiele, ale jednak jest. Są konta oszczędnościowe, które mają niższą stawkę oprocentowania niż to konto osobiste.
  2. Podstawowe opłaty są gwarantowane przez cały okres posiadania konta. Oznacza to, że za podstawowe operacje typu:
  • prowadzenie konta,
  • zlecenie stałe,
  • polecenie zapłaty;
  • wypłaty z bankomatów krajowych,
  • wpłata na konto w kasie

będzie nas przez cały czas kosztowało równe 0 zł

Jedynie jeśli zdecydujemy się na kartę debetową do konta, która nie jest obowiązkowa to miesięcznie zapłacimy 3 zł za jej obsługę.

  1. Pakiet Optymalnych Korzyści. Jeżeli klient będzie posiadał środki na koncie może konto podstawowe powiązać z kontem oszczędnościowym i w ten sposób mieć większe oprocentowanie środków pieniężnych. Tu znajdziesz bardziej szczegółowe informacje.
  2. BONUS 55 zł + 10 zł. Być może ta informacja powinna być na I miejscu ale dla klienta powinno być nie najważniejsze to, że otrzyma bonus jednorazowy ale to by wybrał dla siebie DOBRE KONTO.

Jeśli już jesteśmy przy tej pozycji, warto ją rozwinąć.

Za samo otwarcie konta klient otrzyma gwarantowane 55 zł ale … UWAGA! Nie może to być konto otwarte na stronie banku czy na stronach, które nie przenoszą na tę oto stronę. (można też kliknąć na reklamę znajdującą się na tej stronie). Dlaczego? Ponieważ bonus wypłaca firma afiliacyjna Comperia a nie bank i dlatego to jest takie ważne i tylko taki sposób założenia konta gwarantuje otrzymanie pieniędzy.

Drugim bonusem jest otrzymane 10 zł za założenie Lokaty Mobilnej już po założeniu konta. Minimalna wpłata na lokatę 1 000 zł, okres lokaty 3 miesiące.

Oczywiście oprócz tych 10 zł wynagrodzeniem będą odsetki z lokaty.

Oferta na otrzymanie bonusu 55 zł + 10 zł jest limitowana. Warto więc szybko podjąć odpowiednią 🙂 decyzję.

 

 

Teraz coś dla POLECAJĄCEGO

Jeżeli oprócz powyższych bonusów (55 zł + 10 zł) chciałbyś zarobić dodatkowe 85 zł to zapraszam do dalszej części artykułu …

Punkt pierwszy. Zarejestruj się do sieci afiliacyjnej Comperia Lead.

Punkt drugi. Gdy już będziesz mieć dostęp do panelu administracyjnego, przejdź Tabela prowizji/Konto osobiste/Comperia Bonus i znajdziesz „Promocja Comperia Bonus 3”. Kliknij Zobacz więcej.

Punkt trzeci. Pobierz link lub banner (jeśli posiadasz stronę www) i ich użyj.

Jeśli w ten sposób założysz konto w Raiffaisen Polbank oprócz gwarantowanych 55 zł otrzymasz 85 zł, ewentualnie dodatkowo 10 zł za lokatę jeżeli takową założysz i odsetki od niej.

 

Pamiętaj jednak! Jeśli kliknąłeś w tę reklamę w innym miejscu (też na tej stronie) przed użyciem linka lub banneru wyczyść historię w przeglądarce (szczególnie ciasteczka/cookies), w przeciwnym przypadku wynagrodzenie 85 zł otrzyma ten, na kogo reklamę kliknąłeś najpierw.

 

Możesz też to konto polecać innym osobom, bo naprawdę jest tego warte i za każde takie polecenie możesz otrzymać 85 zł. Ważne, by konto założone zostało z Twojego linka (zawsze można umieścić go na fb lub wysłać e-mailem do znajomego).

Być może uda się w ten sposób założyć co najmniej 5 kont. Oprócz 425 złotych (85 zł za każde konto) Comperia zapłaci Ci dodatkowe 100 zł

 

comperia bonus 3 wymarzone konto raiffaisen grafika wynagrodzenia

 Wypada też wspomnieć o nagrodach dla najbardziej aktywnych osób polecających. Są to:

zarabianie w internecie

 Zapoznaj się z Regulamin “Promuj WYMARZONE KONTO … i zgarniaj atrakcyjne bonusy”

 UWAGA! Konkurs trwa do 15 kwietnia 2015 roku.

Może się tym zarazisz i w ten sposób rozpoczniesz przygodę z polecaniem różnych produktów, nie tylko bankowych. To skuteczne zarabianie w Internecie. Polecam programy partnerskie.