program partnerski

Chcesz zarobić? Prosty i skuteczny sposób bez angażowania Twoich pieniędzy.

program partnerski
źródło freedigitalphotos.net

Dzisiejszym wpisem chciałabym zachęcić Was do dodatkowej pracy. To, co musicie do tego włożyć to jedynie swój czas, nie wpłacasz nigdzie za nic pieniędzy na start. Uczulam na to ponieważ spotykam często oferty dodatkowego zarobku, które wymagają ode mnie wcześniejszej wpłaty określonej kwoty.
Dwa razy w swoim życiu dałam się niestety nabrać na takie sztuczki i zamiast zarobić straciłam pieniądze. To Ty potrzebujesz i chcesz zarobić i to Tobie zleceniodawca ma zapłacić a nie odwrotnie. Nawet jeżeli Ci się nie uda, stracisz jedynie swój czas.

Zdarza Ci się zapewne czasem coś komuś polecić: a to dobry sklep ze zdrową żywnością, a to fajny produkt w sklepie. Być może poleciłaś komuś jakiś produkt finansowy, np. konto bankowe, konto oszczędnościowe, a może nawet kredyt. Zapewne miałaś satysfakcję z tego jeżeli ten ktoś skorzystał z Twojej rady. Nie wiem czy Wiesz, że za takie polecenie bank chętnie Ci zapłaci. Musisz jedynie poinformować bank o tym, że to dzięki Tobie ma klienta.

W jaki sposób to zrobić?

Otóż są na to przynajmniej dwa sposoby: zgłaszasz to do danego banku korzystając z udostępnionych formularzy albo za pośrednictwem sieci afiliacyjnej.

Jak pisałam w jednym z pierwszych wpisów współpracuję z kilkoma sieciami afiliacyjnymi, które polecają programy z różnych kategorii. Polega to na tym, że polecam produkty na swoich blogach i jeśli dzięki temu dana instytucja pozyska klienta, ja otrzymam za to wynagrodzenie. Polecam produkty tylko te sprawdzone, takie z których sama korzystam lub bym skorzystała. Obiecałam też, że jeżeli wynajdę atrakcyjną ofertę, to się nią podzielę, co właśnie czynię.

Nie będzie to jedna ale dwie oferty, obydwie polegają na polecaniu konta bankowego i obydwie przewidują dodatkowe nagrody. Przy okazji “zareklamuję” również sieci afiliacyjne polecające właśnie te produkty. Na dole wpisu zamieszczę linki do artykułów opisujących obydwa konta.


Zacznę od tej “mniej płatnej”.

Konto Inteligo

W tym przypadku możesz zarobić w dwojaki sposób:

Po pierwsze

a) Jeśli Masz już konto Inteligo możesz polecać je innym osobom, by również to konto założyły. Za każde założone w ten sposób konto otrzymasz od banku 50 zł. Również osoba, która to konto otworzy otrzyma 50 zł. Tu znajdziesz Regulamin Promocji “Mam Inteligo”. Bank PKO BP przewidział też nagrody dodatkowe dla osób, dzięki którym pozyska najwięcej klientów.

b) Jeśli nie posiadasz konta Inteligo nic nie stoi na przeszkodzie by je założyć tym bardziej, że później możesz je zamknąć. Choć powiem szczerze, że jest ono dość atrakcyjne (bez opłat za prowadzenie konta i bez opłat za obsługę karty jeśli zapłacisz nią za zakupy przynajmniej 100 zł w miesiącu). Wniosek o otwarcie konta możesz wypełnić tu.

Po drugie

Możesz zarejestrować się w programie partnerskim i również jak ja to czynię umieszczać reklamy czy linki na swoich stronach. Konto Inteligo możesz polecać po zarejestrowaniu się w programie partnerskim Bankier.  Po rejestracji  również możesz polecać konto Inteligo (i nie tylko), za co również otrzymasz 50 zł za każde otwarte z Twojego polecenia konto.
Konto Inteligo można też polecać z programu partnerskiego Money (rejestracja pod tym linkiem). W tym przypadku za każde otwarte konto otrzymasz 60 zł.

 

Konto 360o w Banku Millenium

To konto możesz polecać po zarejestrowaniu się do jednej z trzech sieci afiliacyjnych:

a) Comperii (posiada najbardziej chyba przyjazny panel użytkownika) korzystając z linka. Za każde skutecznie otwarte konto zarobisz 100 zł. Nieźle, prawda?

Poza tym zostały przewidziane w konkursie dodatkowe nagrody dla osób aktywnych czyli polecających najwięcej kont:

1 miejsce 3 360 zł

2 miejsce 2 360 zł

3 miejsce 1 360 zł

Konkurs trwa do 20 marca 2015 roku. Dokładne informacje na temat konkursu znajdziesz rejestrując się do tej sieci afiliacyjnej.

b) Bankier rejestrując się pod linkiem. W tym przypadku otrzymasz 50 zł za założenie konta.

c) Money po rejestracji do programu. Ta sieć za założenie konta 360o w Banku Millenium płaci minimum 65 zł.

 

Pamiętaj! Programy partnerskie nie są na pewno dla osób, które myślą, że wystarczy się zarejestrować i nic nie robić, a pieniądze będą spływać na konto.
Niestety, nic nie ma za darmo ale zgodnie z zasadą “Im więcej małych strumyków wpływa do jednej rzeki (czytaj: Twojego budżetu) tym więcej płynie w niej wody (czytaj: pieniędzy w Twoim budżecie)”.

Dodam tylko, że nie grożą żadne koszty finansowe za rejestrację w którymkolwiek z poleconych przeze mnie programie partnerskim, za to Ty możesz oferując ich produkty zwiększyć swój budżet i to zupełnie legalnie, a jeśli włożysz w to trochę wysiłku może wyjść z tego całkiem niezła kwota.Pamiętaj tylko by przed poleceniem jakiegokolwiek produktu zapoznać się z warunkami wypłaty wynagrodzenia. Nie są to skomplikowane warunki ale tak jak przepisów w ruchu drogowym i tych trzeba przestrzegać.

Ciekawostką jest to, że Ty też możesz być dla siebie klientem, czyli w przypadku gdy zarejestrujesz się w programie partnerskim i korzystając ze swojego linka czy reklamy np. otworzysz konto bankowe, to otrzymasz za to wynagrodzenie. Jesteś wtedy traktowany nie jako partner programu partnerskiego ale jako klient danego banku.

 

Jeżeli Masz więc ochotę spróbować swoich sił nie inwestując żadnych swoich pieniędzy wykorzystaj któryś ze sposobów opisanych przeze mnie. W najgorszym przypadku nic nie zarobisz ale też nic nie stracisz.

W tym momencie chcę Cię nieśmiało prosić – jeżeli będziesz mieć ochotę zarejestrować się w którymś z programów partnerskich, zrób to klikając na linki znajdujące się na tej stronie lub korzystając z linków dostępnych w artykule. Dla Ciebie to być może bez różnicy skąd się tam zarejestrujesz a ja dzięki temu co nieco zarobię. Powiedzmy w zamian za to, że poleciłam Ci te produkty 🙂

Być może Ty również Masz doświadczenie z programami partnerskimi. Podziel się nimi, jeśli możesz w komentarzu lub wyślij e-mail.

 

Poniżej umieszczam linki do analiz oferowanych tu kont
Konto Inteligo
Konto 360 stopni w Banku Millenium