planer wydatków do wydruku za darmo

Planer wydatków. Roczny i miesięczny. Do wydrukowania za darmo.

Dziś bardzo króciutki wpis w ramach serii “Naprawa finansów osobistych”.

Dziś podrzucam do wydrukowania i wykorzystywania do naprawy swoich domowych finansów Planer wydatków. Zależy mi na tym, by jak najwięcej z nas potrafiło panować nad swoimi finansami bez względu na to, jak zasobna jest nasza kieszeń.

Są rachunki, które płacimy w każdym miesiącu. Niektóre z nich raz na dwa, trzy miesiące. Są też takie, które regulujemy raz w roku. Czy pamiętamy o wszystkich? Czy o wszystkich otrzymujemy wcześniejsze powiadomienie, czy może musimy o nich sami pamiętać? Czy pamiętamy? Przyznaję bez bicia, że jeszcze kilka lat temu niejednokrotnie opłacałam rachunki z opóźnieniem nie dlatego, że nie miałam pieniędzy, ale dlatego że o nich zapominałam.

Planer wydatków

Od kilku lat panuję nad wydatkami. Prowadzę Planer wydatków i Ciebie też chciałabym do tego namówić.

Ja swój planer prowadzę w kalendarzu, który jest ze mną każdego dnia. Ty swój planer też możesz mieć w kalendarzu. Możesz też wykorzystać do tego celu dwa szablonu, które specjalnie do tego przygotowałam.

Pobierz Planer wydatków miesięczny>>>

Pobierz Planer wydatków roczny>>>


Planer wydatków miesięczny

planer wydatków miesięczny

Instrukcja użytkowania:

W tym Planerze każdy miesiąc jest osobną kartą.

W nawiasach wpisujemy dzień miesiąca pod odpowiednim dniem tygodnia. Powyższy przykład pokazuje numerowanie dni tygodnia w styczniu 2015 roku, kiedy to 1 stycznia 2015r. przypadał w czwartek.
Planer wydatków roczny

planewr wydatków roczny do wydruku

Instrukcja użytkowania:

Ten Planer to tylko jedna wydrukowana kartka, na której znajduje się kalendarz roczny.

Aby wypełnić ten Planer roczny będziesz potrzebować kilku kolorów. W legendzie przy każdym kolorze napisz czego będzie dotyczyć dany wydatek i tym kolorem oznacz dany dzień roku.

Dzięki temu nie zapomnisz o zapłaceniu rachunku.

 

Mam nadzieję, że choć taki Planer to choć wydawałoby się niepotrzebna rzecz pomoże Ci płacić zobowiązania zgodnie z terminem ich płatności.