jak zarobić 80 złotych bez wysiłku

Jak zarobić 80 złotych bez wysiłku?

Dziś kolejny wpis poświęcony możliwości dodatkowego zarobku, całkowicie legalnego (tylko takie umieszczam na blogu).

Poprzedni wpis o zarabianiu

ComperiaLead kolejny raz ogłosiła konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody, a jeśli się nawet nie uda, mamy możliwość dorobienia co nieco do naszych skromnych pensji.

Tym razem możemy zarobić polecając

Lokatę HAPPY z oferty Idea Banku

Za jedno polecenie otrzymamy 80 złotych wynagrodzenia.

 

Co należy zrobić?

To zależy ile chcesz zarobić …

Jeżeli wystarczy Ci 80 zł możesz założyć lokatę tylko na siebie.

Zarejestruj się na stronie ComperiaLead. Przypomnę tylko, że jest to program partnerski, który pozwala zarobić prowizję za każdy polecony przez Ciebie produkt, który ma w swojej ofercie.

Po rejestracji wejdź do swojego panelu administracyjnego i wybierz z menu po lewej stronie Tabela prowizji, a następnie Lokata bankowa/IdeaBank. Wyświetli Ci się lista dostępnych lokat tego banku. Ciebie interesuje Lokata terminowa „HAPPY”. Przy tej pozycji znajduje się przycisk Zobacz więcej. Wybierz opcję Link, nadaj mu dowolną nazwę i kliknij Generuj link. Skopiuj link do przeglądarki internetowej i złóż wniosek o założenie lokaty a następnie postępuj zgodnie z podanymi wytycznymi przez bank.

Jeżeli natomiast chciałabyś zarobić więcej to:

  1. Załóż kilka lokat, np. na męża/żonę, mamę, tatę lub
  2. Polecaj lokatę w innych miejscach, np. na swoim blogu, na portalach społecznościowych czy forach internetowych pamiętając by przestrzegać panujących na nich zasad.

Szczegóły dotyczące lokaty znajdziesz w tym artykule. Możesz wykorzystać informacje w nim zawarte (w ramach zdrowego rozsądku) o ile nie będzie to przekopiowanie całego artykułu pod warunkiem, że podasz źródło informacji.

Oczywiście przed rozpoczęciem polecania musisz wykonać kroki (rejestracja, wybór programu) opisane wyżej.

Pamiętaj o kilku zasadach!

Jeżeli chcesz, by wynagrodzenie poszło na Twoje konto a składasz wniosek na siebie ale kliknąłeś wcześniej w reklamę tej lokaty na innej stronie usuń z historii przeglądarki ciasteczka (cookies), które się tam zagnieździły 🙂 ponieważ jeśli tego nie zrobisz wynagrodzenie otrzyma ten, na kogo reklamę najwcześniej kliknąłeś. Takie są zasady praktycznie wszystkich programów partnerskich.

Jak wspomniałam wcześniej jeżeli pozostawiasz link na innych stronach niż Twoja, np. forum czy media społecznościowe zapoznaj się z warunkami tam obowiązującymi. Nie wszędzie można bowiem takie linki pozostawiać.

Ile zarobię?

Na to pytanie nie znam odpowiedzi.

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że wszystko zależy od Ciebie. Niestety nie. Sporo jest bowiem osób, które w ten sposób zarabiają, a wiadomo, że kto ma większy zasięg ma większą szansę na zarobek. Dobra wiadomość jest taka, że o każdej profesji można w ten sposób powiedzieć. Ileż to mamy w Polsce firm konkurujących ze sobą a jednak każda z nich lepiej lub gorzej sobie radzi.

Dlatego też Ty, jeśli nie spróbujesz, nie przekonasz się czy lokata Happy będzie Twoją pierwszą i ostatnią próbą czy może początkiem większej przygody?

Tym razem ComperiaLead oprócz wynagrodzenia za pojedyncze polecenie lokaty Happy w kwocie 80 złotych ogłosiła też konkurs Be HAPPY dla tych, za pośrednictwem których zostanie złożonych najwięcej lokat. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj, a ja wyszczególnię w tym miejscu tylko nagrody:

1 miejsce 2 000 zł

2 miejsce 1 500 zł

3 miejsce 1 000 zł

4-8 miejsce po 500 zł

 

Dodam tylko, że konkurs trwa do 10 kwietnia 2015 roku.